WTW Nr 9 – 19.07 – relacja

W tym tygodniu turniej wtorkowy zgromadził 18 uczestników 🙂 i bardzo nas to cieszy. Zadebiutowali w nim Lena i Ernest, których serdecznie pozdrawiamy 🙂
Po pierwszej grze prowadził Arek Sim (186) przed Sylwestrem (185) i Jackiem Humskim (170). Liderzy poprzednich turniejów wydawali się lekko uśpieni.
Druga gra ich nieco rozbudziła. Była to jedna z najwyższych gier w historii WTW. Aż 8 zawodników osiągnęło wynik wyższy niż 160 pkt. Odpalił w tej grze Filip, który wynikiem 249 pkt ustanowił nowy rekord toru. 213 punktów osiągnął Piotr Łukaszewski.
W grze nr 3 u Filipa trochę “zdechło”, a do grona dwusetkowiczów w tym turnieju wskoczył Michał Dąbrowski. Wysoko zagrał również Pan Tadek Sieniawski (191).
Po grze nr 4 kolejność wyglądała następująco:
1. Filip Kałuża – 731
2. Michał Dąbrowski – 706
3. Tadeusz Sieniawski – 663
4. Jacek Humski – 651
W pojedynku nr 1, wolsztyński Lider (wśród mężczyzn 🙂 ), Pan Jacek, uległ Tadeuszowi. Pojedynek nr 2 zawodnicy zagrali wysoko: Tadeusz (173) i Michał (203). W finale Michał (173) uległ Filipowi (220).
Nagrodę główną – torbe Hammera na 2 kulki i akcesoria wygrał Filip jednak… trafiła ona w recę Michała! Filip przekazał wygraną Michałowi! Wielkie brawa dla Filipa!!!
W poprzednich WTW chwaliliśmy Erwina za wysoki poziom. 8 i 9 edycję tego turnieju wygrał Filip. Może za tydzień, w 10 już turnieju, dojdzie do pojedynku “na szczycie” i zobaczymy wszystkich najlepszych! W tygodniu podamy listę wszystkich zwycięzców i statystyki. Klub pomyśli o fajnej nagrodzie, a jublileuszowy 10 WTW nazwijmy turniejem najlepszych i zapisy START ! Kto pierwszy…