Wakacje 2018 – Promocje !

Promocje wakacyjne obowiązują w lipcu i sierpniu 2018.


Promocja 1 – „Rodzinne granie” – 20%

Zachęcamy rodzinki do wieczornej gry w miłym chłodzie klimatyzowanej kręgielni. Tylko w lipcu i sierpniu. Oferta dla rodzinek przed urlopem, po urlopie lub nawet nie planujących urlopu. Pokrewieństwo rodzinne w stopniu minimalnym wystarczy i już gramy z upustem 20%. Mąż zaprasza żonę, żona swoją mamusię… a nasza obsługa dopinguje… męża oczywiście 🙂 .

lato-rodzina1


Promocja 2 – „Dla uczniaków” – 25%

Jest dla wszystkich dzieciaków uczących się (>13 lat) i studenciaków, którzy nie wyjeżdżają, jeszcze nie wyjechali lub już wrócili z wakacji. Do godz. 18:00 cena podstawowa gry za godzinę wynosi 40 zł, a z rabatem „na legitymację” w wysokości 25% tylko 30 zł/h. Zbierzcie się grupą w 6 osób i grajcie 🙂 Taniocha!!!

lato-uczniowie1


Promocja 3 – „Dziwny czwartek” czyli 2h=3h

Promocja dla tych, którzy lubią grać długo!!! W czwartek po godz. 18.00 kup 2h gry, a trzecią na tym torze dostaniesz GRATIS!!!

straszni3


Promocja 4 – „Graj i jedz” 

Całą niedzielę oraz od poniedziałku do czwartku – o ile wykupisz pełne 2h gry na 1 torze – pizze w rozmiarze Grande 32 cm otrzymasz od nas GRATIS! Do wyboru trzy smaki. Pizze zamawiasz u obsługi baru.

 


Dla wszystkich promocji, wypożyczenie obuwia do bowlingu niestety dalej kosztuje 2 zł/para 😀 ale można grać w nim dowolną ilość godzin!