Promocje

Nasze aktualne promocje:

Promocje wakacyjne obowiązują w lipcu i sierpniu 2018.


Promocja wakacyjna 1 – „Rodzinne granie” – 20%

Zachęcamy rodzinki do wieczornej gry w miłym chłodzie klimatyzowanej kręgielni. Tylko w lipcu i sierpniu. Oferta dla rodzinek przed urlopem, po urlopie lub nawet nie planujących urlopu. Pokrewieństwo rodzinne w stopniu minimalnym wystarczy i już gramy z upustem 20%. Mąż zaprasza żonę, żona swoją mamusię… a nasza obsługa dopinguje… męża oczywiście 🙂 .

lato-rodzina1


Promocja wakacyjna 2 – „Dla uczniaków” – 25%

Jest dla wszystkich dzieciaków uczących się (>13 lat) i studenciaków, którzy nie wyjeżdżają, jeszcze nie wyjechali lub już wrócili z wakacji. Do godz. 18:00 cena podstawowa gry za godzinę wynosi 40 zł, a z rabatem „na legitymację” w wysokości 25% tylko 30 zł/h. Zbierzcie się grupą w 6 osób i grajcie 🙂 Taniocha!!!

lato-uczniowie1


Promocja wakacyjna 3 – „Dziwny czwartek” czyli 2h=3h

Promocja dla tych, którzy lubią grać długo!!! W czwartek po godz. 18.00 kup 2h gry, a trzecią na tym torze dostaniesz GRATIS!!!

straszni3


Promocja wakacyjna 4 – „Graj i jedz” 

Całą niedzielę oraz od poniedziałku do czwartku – o ile wykupisz pełne 2h gry na 1 torze – pizze w rozmiarze Grande 32 cm otrzymasz od nas GRATIS! Do wyboru trzy smaki. Pizze zamawiasz u obsługi baru.


Promocja wzajemna 15/15% z Restauracją WINIARNIA BACHUS

Paragon z Bowling Club Zielona Góra upoważnia do 15% zniżki w Winiarni BACHUS, z której paragon z kolei upoważnia do 15% rabatu na wynajmem torów w Bowling Clubie. Bowling Club wspiera dobry smak, a BACHUS dobrą rozrywkę.


Promocja „Dziwny czwartek” czyli 2h=3h

Promocja dla tych, którzy lubią grać długo!!!
W czwartek po godz. 18.00 kup 2h gry, a trzecią na tym torze dostaniesz GRATIS!!!

straszni3


Studencki Poniedziałek !!!

Po godz. 18:00, tylko dla studenckiej braci, piwko lane za 5 zł oraz godzina gry na 1 torze dla max 6 graczy za 45 zł. W tym dniu po 18:00 zniżka studencka już nie obowiązuje bo i tak jest taniocha!

bb


Za 3 pierwsze striki pod rząd – piwko lane gratis !!!


Stała promocja dla grup zorganizowanych – szkoły, kolonie, półkolonie

szkola-strona