Imprezy firmowe • turnieje okazjonalne

Bowling to świetna forma aktywnego wypoczynku. Doskonały pomysł na firmową imprezę integracyjną. Zabawa z nutą sportowej rywalizacji to jest właśnie to !!! W ramach imprez firmowych organizujemy też turnieje okazjonalne.

Polecamy organizację takich właśnie imprez u nas w klubie. Na 1 torze może grać max. 6 graczy. Dwa tory, to 1 box, zapewniający integralność i oddzielenie od innych graczy. Nasz bar oferuję szeroką gamę napitków oraz piwo niekoncernowego browaru FORTUNA w szerokim asortymencie w butelkach oraz z nalewaka.


Catering na imprezach firmowych

Organizowany jest zazwyczaj na 2 sposoby.

  1. Prosta formuła – współpracujemy na zasadzie wyłączności z pizzerią DaGrasso przy al. Niepodległości w Zielonej Górze. Wystarczy przed imprezą lub w trakcie jej trwania zadzwonić i zamówić z szerokiego menu pizzerii jedzonko, które robione dla nas poza kolejnością, przyjedzie naprawdę szybko.
  2. Tradycyjna formuła – współpracujemy z zielonogórskimi firmami cateringowymi. Możemy pośredniczyć w zamawianym cateringu. O ile firmy zamawiają u dostawcy catering samodzielnie, po wcześniejszej konsultacji z taką firmą, przygotujemy wymagane miejsce pod catering na czas imprezy.