1 liga – druga kolejka

Kordek Team vs Lewósy 4:3

Mecz rozpoczął się od pewnych dwóch wygranych ekipy Kordków. Gdy wszyscy już myśleli, że i trzecia partia padnie łupem bowligowej rodzinki K. obudzili się leworęczni gracze – Lewósy. Zagrali równo i wygrali trzecie starcie a ponadto Lech Wasiak wyrwał Januszowi Kordkowi gracza meczu i zrobiło się z 4:0 tylko 4:3 dla Kordek Team.

MTS vs ekantor.pl 3:4

Spotkanie 2 kolejki w 1 lidze. Bez dwóch zdań.
Oba teamy podeszły bardzo ambitnie i walczyły do upadłego. Wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie. Wyśmienitą formę prezentowali:
Jarosław Raczkowski (MTS) i Paweł Polański (ekantor.pl). Dzielnie wspomagali ich koledzy z drużyn. Ostatecznie zwycięstwo przechyliło się na stronę ekantor.pl i nie pomógł nawet doskonały występ Jarka Raczkowskiego (MTS), który grał jak z nut i został graczem meczu.

Sangraf.pl. vs Zamek Joannitów 6:1

Sangraf.pl przystąpił do meczu w najmocniejszym pełnym składzie i w nowych koszulkach. Grali równo i skutecznie uzupełniając się wzajemnie. Niestety Zamek Joannitów jest obecnie w gorszej formie, co przełożyło się na wynik. Honor Joannitów uratował Krzysztof Smykał zostając graczem meczu i zdobywając 1 cenny punkt dla swojej ekipy.

Budnex DDF24 vs Instal 6:1

Pojedynek Mistrza i vice Mistrza miał być hitem kolejki. Okazało się jednak, że emocje i chęć zwycięstwa w tym prestiżowym starciu trochę sparaliżowała większość zawodników.
Bardziej odporni okazali się gracze Budnex DDF24, których w tym dniu prowadził do zwycięstwa doskonale dysponowany Grzegorz Szatkowski (gracz meczu). Warto wspomnieć, że w drugim starciu tego meczu padł idealny remis co na bowlingowych torach jest rzadkością.


t1


t2


t3