Turniej Dwójek Nr 9 (10.08) – relacja

Do rywalizacji i przede wszystkim zabawy w dwójkach przystąpiło 9 ekip. Oprócz gości z Wolsztyna 🙂 mieliśmy gości z Krosna i tutaj pozdrawiamy Ernesta i Krzysztofa (bluza do odbioru w klubie). Pierwszy raz w dwójkach zagrali Adam (w końcu!) oraz Krzysztof z Łukaszem, których serdecznie pozdrawiamy!

Ton rywalizacji od pierwszej gry narzucili Adam i Filip. Oni rzucali najlepiej i ze znaczną przewagą wygrali rundę zasadniczą. Gonili ich goście z Wolsztyna (Dorota + Jacek), goście z Krosna (Krzysztof + Ernest) oraz “ciągnący” wynik pary Majkel z Piotrem Grantsem.

Te cztery pary zameldowały się w finale:
1. Filip + Adam – 992 pkt.
2. Dorota + Jacek (Wolsztyn) – 928 pkt.
3. Krzysztof + Ernest (Krosno) – 919 pkt.
4. Piotr + Majkel – 842 pkt.

Filip z Adamem w finale nie okazali się gościnni i rzucając łącznie 400 (BRAWO!!!) pokonali Dorotę i Jacka, którzy również zagrali wysoko (381). Trzecie miejsce zajęła dwójka z Krosna (Krzysztof + Ernest), a czwarte Piotr i Majkel.
Do boju za tydzień w dwójkach wzywamy wszystkich ościennych. Dokopcie w końcu Zielonej!

Za dwa tygodnie formułę tego turnieju zmutujemy i bedą mogły zagrać tylko pary mieszane!!! Panowie szukają Pań 🙂 Panie szukają Panów do gry !!!

W finale pocieszenia Emilka z Marciniem wygrali z Krzysztofem i Łukaszem. Brawo dla Emilki i Marcina, bo wygraną podzielili się z rywalami z finału pocieszenia 🙂


p9-fi


p9-t